Home >

Windows 7 upgrade voor notebooks met Windows Vista Home Premium

Windows 7, het nieuwe besturingssyteem van Windows is inmiddels een begrip geworden. Het nieuwe besturingssysteem is stabiel en wordt geroemd voor de extra functionaliteiten. Een extra reden dus om nu een nieuw notebook / desktop aan te schaffen.

Om ervoor te zorgen dat u als klant van Expert met een gerust hart een nieuwe notebook of PC kunt aanschaffen hebben de A-merk fabrikanten in samenwerking met Microsoft een upgrade oplossing voor u gereed mocht er standaard geen Windows 7 op uw notebook of PC geinstalleerd zijn.

Er is wel één voorwaarde opgesteld door Microsoft:
U als consument die na 26 juni 2009 een (courant) notebook / desktop koopt met Vista Premium, komt in aanmerking voor een gratis upgrade, zodra deze beschikbaar is. U betaalt uitsluitend verzend/administratiekosten (ongeveer 25,- tot 30,-).

Per merk / fabrikant zijn er afwijkende procedures. Hieronder een overzicht van de merken:

Acer Klik hier
Samsung Klik hier
HP Klik hier
Sony Klik hier
Toshiba Klik hier
Microsoft Klik hier